מוצרי אבן משלימים לבית ולגינה

חברת נופי כנען מספקת ליין של מוצרים משלימים לבית. ספי חלונות מאבנים שונות, אבן טבעית ועוד

חברת נופי כנען מספקת ליין של מוצרים משלימים לבית. אחד המוצרים הכי בסיסיים בבניה של כל בית הוא ספי החלונות. מדובר בפרט מאוד בולט ונוכח שכמעט תמיד “מתפספס” בתכנון של הבית ולא מקבל את המקום אליו לו הוא ראוי.
להלן הסבר קצר על ספי החלונות כדי שתוכלו בבניית הבית שלכם לתת לפתחים של הבית את המקום שהם ראויים לו.

ספי חלון מוגדרים כסוג של קופינג (פלטת אבן שהורכבה מראש) ומשמשים לניקוז המים ומניעת חדירה של גשם ורטיבות אל קירות הפנים. בהיבט הדקורטיבי משמשים ספי החלון ליצירת גימור אסתטי לאלמנטים שונים בנוסף לחלונות, כגון קירות, גגות ומעקות.

חשוב להתאים את ספי החלון למראה הכללי ולסגנון העיצובי של הבית.

קצוות מעוגלים

בניגוד לחיפוי אבנים רגיל, אבנים לספי חלון אינם בצורה מלבנית מושלמת. כדי לשמור על בטיחותם של בני הבית- בייחוד ילדים- וכדי לתת לסף החלון מראה רך ומזמין יותר, נקטם קצהו של האבן ומשויף כדי לשוות לאבן מראה מעוגל וטבעי.

אף מים

בספי חלון נחוץ חריץ כמעט בלתי נראה הנועד לניקוז מים הנקרא “אף מים”. המטרה היא למנוע מסף החלון לשמש כצלחת איסוף למי גשם אשר עלולים לזרום לתוך הבית. בנוסף לאף המים, מרבית ספי החלון מותקנים בזווית זעירה כלפי חוץ כך שגם אם אף המים נסתם, זרימת המים תהיה כלפי חוץ ולא אל תוך הבית.

סוגי עיבוד

על סוגי העיבוד של האבן וההבדלים בניהם

עיבוד מוטבה

חירור או חיספוס פני האבן בעזרת אקדח אוויר. יוצר תחושה של סיתות ידני.

עיבוד מברשת

שימוש במברשת קשה הנעה במהירות כל פני האבן, כמו בשיטה של חומצה ומברשת אך ללא החומצה. מתקבל מראה של חספוס עדין מאוד ואחיד מעל גבי האבן.

עיבוד התזת חול

יצירת חספוס עדין ביותר על פני האבן, על ידי שימוש בהתזת חול מצינור אוויר העובר מעל פני האבן בעוצמה ומלטש אותה, בעצם חיקוי למה שקורה בטבע בעקבות רוחות וזמן.

עיבוד חומצה

חושפים את השכבה הפנימית ע״י חומצה שאוכלת את פני האבן. אין כאן הסרה מלאה של שכבת האבן החיצונית אלא "גירוד" קל של פני הסלע. יוצר מראה של שחיקה טבעית של האבן ומעניק מראה עתיק.

סף כניסה לבית מסותת בהזמנה אישית

תוכלו להתרשם מכמה דוגמאות שביצענו אצל לקוחות. ביכולתכם לבחור את סוג וצבע האבן, רמת הגימור וכמובן את הדוגמה שתרצו שנסתת לכם על אבן הכניסה שתוסיף תחושת פאר קדום לבית.
מוזמנים לקבוע איתנו פגישת ייעוץ ללא תשלום
קיבוץ כפר עציון- ובבית הלקוח

אבן לקט טבעית לבנייה וריצוף

העבודות בחברת נופי כנען מבוצעות רובן ככולן עם חומרי גלם ידידותיים לסביבה ואקולוגיים במידת האפשר ודרישות העבודה – אבני לקט מקומיות שנאספות מעל פני השטח , שמשמשות אותנו לבנייה וריצוף . קיים מבחר סוגים וגווני אבן במלאי ,ותוכלו להתרשם אצלנו מדוגמאות . את האבנים אנו יודעים לספק לכם עד אתר העבודה\ הגינה.

מהלקוחות שלנו

מה היה ללקוחות המקסימים שלנו לספר, איזה כיף!